Seznam válečných hrobů v Bzenci

V tomto článku naleznete dochovaný situační nákres bývalé vojenské části městského hřbitova v Bzenci spolu se zápisy z bzenecké matriky, kde jsou uvedeny seznamy vojáků, kteří ve zdejší záložní nemocnici v průběhu I. světové války a krátce po ní zemřeli (seznam obsahuje i číslo hrobu, se kterým pak lze dohledat určité místo na přiložené mapce vojenské části hřbitova). Tehdejší matrikáři si příliš nelámali hlavu s přesným zněním jmen zemřelých vojáků, proto jsou jejich jména často velmi zkomolena. Tento článek uveřejňujeme zvláště proto, že jsme se za poslední rok, přestože od skončení velké války uplynulo již téměř sto let, setkali s několika dotazy od rodin, které hledaly osudy a místa posledního odpočinku svých dědů a pradědů. 

a) společné pohřebiště

Doebelin Arthur Rich. Kar., grenadýr (granátník) – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský grenadýrský pěší pluk
náboženství: evangelické
zemřel: 5. 8. 1915
číslo hrobu: 1
Zabniov Basyli, svobodník
národnost: polská
příslušný pluk: Landw. I. R. 33 (Landwehrinfanterieregiment Nr. 33)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 10. 8. 1915
číslo hrobu:  2
Vnuk Karel, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: LIR 12 (Landwehrinfanterieregiment „Časlau“ Nr. 12)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 18. 8. 1915
číslo hrobu: 3
Dallappiccolo Pietro, myslivec
národnost: rakouská (italská)
příslušný pluk: F. K. J. R. 3 (3. Regiment der Tiroler Kaiserjäger)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 22. 8. 1915
číslo hrobu: 4
Suchaney Pautilem, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 30
náboženství: řeckoorientální (zřejmě starší výraz pro řeckovýchodní pravoslavné – pozn. přepisovatele)
zemřel: 24. 8. 1915
číslo hrobu: 5
Jerzoff Peter, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 181
náboženství: řeckoorientální (zřejmě starší výraz pro řeckovýchodní pravoslavné – pozn. přepisovatele)
zemřel: 28. 8. 1915
číslo hrobu: 6
Bergermann Fridrich, pěšák
národnost: říšská německá
příslušný pluk: německý pěší pluk 217
náboženství: římskokatolické
zemřel: 6. 9. 1915
číslo hrobu: 7
Jakopina Martin, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 15 (Infanterieregiment Nr. 15)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 18. 9. 1915
číslo hrobu: 8 (Exhumace provedena dne 5. 10. 1928)
Dráždil Antonín, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: Traindivision Nr. 2, Wien
náboženství: římskokatolické
zemřel: (neuvedeno – mezi 16. – 18. 9. 1915 – pozn. přepisovatele)
číslo hrobu: 10
Sokolowský Pavel, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 29
náboženství: římskokatolické
zemřel: 16. 9. 1915
číslo hrobu: 9
Kolařík Josef, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 25 (Landsturm-Infanterieregiment Nr. 25)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 1. 1. 1916
číslo hrobu: 11
Petrik Janos, vozataj
národnost: uherská
příslušný pluk: vozatajská divize 12 (Traindivision Nr. 12)
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 11. 2. 1916
číslo hrobu: 12
Zoltan Ludvík, vozataj
národnost: uherská
příslušný pluk: vozatajská divize 12 (Traindivision Nr. 12)
náboženství: evangelické
zemřel: 11. 2. 1916
číslo hrobu: 13
Zwarycz Ludvík, sapér
národnost: polská
příslušný pluk: sapérský prapor 10 (Sappeurbataillon Nr. 10)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 18. 2. 1916
číslo hrobu: 14
Dellasega Angelo, sapér
národnost: rakouská (italská)
příslušný pluk: sapérský prapor 2 (Sappeurbataillon Nr. 2)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 25. 2. 1916
číslo hrobu: 15
Engel František, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 13 (Infanterieregiment Nr. 13)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 9. 3. 1916
číslo hrobu: 16
Taubl Josef, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 1 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 1)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 20. 3. 1916
číslo hrobu: 17
Svitič Božo, civilista
národnost: rakouská
příslušný pluk:  –
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 8. 4. 1916
číslo hrobu: 18 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Aprik Aurel, pěšák
národnost: uherská
příslušný pluk: pěší pluk 64 (Infanterieregiment Nr. 64)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 11. 4. 1916
číslo hrobu: 19
Schedler Albert, dělostřelec
národnost: rakouská
příslušný pluk: Ldw. Feld. Haub. Div. 44 (Landwehr Feldhaubitz Regiment Nr. 44)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 29. 4. 1916
číslo hrobu: 20
Hruška Josef, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: domobranecký doplňovací okres 38
náboženství: římskokatolické
zemřel: 9. 5. 1916
číslo hrobu: 21
Miskovič Ivo, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 1 (Infanterieregiment Nr. 1)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 31. 5. 1916
číslo hrobu: 22 (Exhumován dne 5. 10. 1916)
Popsow Jakob, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 24
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 2. 6. 1916
číslo hrobu: 23
Nicht Mathiáš, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk (číslo nečitelné – pozn. přepisovatele)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 8. 6. 1916
číslo hrobu: 24
Schwiech Josef, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 32 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 32)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 14. 6. 1916
číslo hrobu: 25
Vizieskonecs Jan, pěšák
národnost: uherská
příslušný pluk: honvédský pěší pluk 12 (Honved-Infanterieregiment Nr. 12 / Szatmári 12. honvéd gyalogezred)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 27. 6. 1916
číslo hrobu: 26
Zagorec Nikolaj, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 22 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 22)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 7. 8. 1916
číslo hrobu: 28 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Weber Matias, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: trans. div. 8 (Traindivision Nr. 8)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 7. 8. 1916
číslo hrobu: 27
Miškič Josef, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: trans. div. 16 (Traindivision Nr. 16)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 8. 8. 1916
číslo hrobu: 29 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Chysamutidinow Bagamanov, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 240
náboženství: mohamedánské
zemřel: 13. 8. 1916
číslo hrobu: 30
Knutengraben Anton, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 24 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 24)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 16. 8. 1916
číslo hrobu: 31
Machálek František, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 3 (Infanterieregiment Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 18. 8. 1916
číslo hrobu: 32
Retynk Nikolaus, civilista
národnost: rakouská
příslušný pluk: I. Verpf. Kol. I/35
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 3. 9. 1916
číslo hrobu: 33
Heisler Josef, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 27 (Infanterieregiment Nr. 27)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 11. 9. 1916
číslo hrobu: 34
Zečič (křestní jméno neuvedeno), pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 2 (Infanterieregiment Nr. 2)
náboženství: islámské
zemřel: 15. 9. 1916
číslo hrobu: 35 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Rybák Petr, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 22 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 22)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 16. 9. 1916
číslo hrobu: 36
Bukartyk Michael, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: pěší pluk 24 (Infanterieregiment Nr. 24)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 5. 10. 1916
číslo hrobu: 37
Sklenář Jan, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 3 (Infanterieregiment Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 7. 10. 1916
číslo hrobu: 38
Osipów Akim, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pluk klazinský
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 25. 10. 1916
číslo hrobu: 39
Michalczuk Vasil, desátník – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský sapérský oddíl 138
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 4. 11. 1916
číslo hrobu: 40
Franczak Michael, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: pěší pluk 95 (Infanterieregiment Nr. 95)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 8. 12. 1916
číslo hrobu: 41
Ehart Kašpar, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 15 (Infanterieregiment Nr. 15)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 11. 12. 1916
číslo hrobu: 42
Deijoja Alfred, pěšák – italský zajatec
národnost: italská
příslušný pluk: italský pěší pluk 74
náboženství: římskokatolické
zemřel: 20. 12. 1916
číslo hrobu: 43
Rezniczok Jan, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 15 (Infanterieregiment Nr. 15)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 1. 1. 1917
číslo hrobu: 44
Danyi Tomáš, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 25 (Infanterieregiment Nr. 25)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 9. 1. 1917
číslo hrobu: 45
Bečirovec Ahmed, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 3 (Infanterieregiment Nr. 3)
náboženství: islámské
zemřel: 11. 1. 1917
číslo hrobu: 46 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Sacharow Vasil Vasilijevič, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 59
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 24. 1. 1917
číslo hrobu: 47
Michalkiewic Jan, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: zeměbranecký pěší pluk 7 (Landwehrinfanterieregiment „Pilsen“ Nr. 7)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 20. 2. 1917
číslo hrobu: 48
Saja Adam, vozataj, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: vozat. divize 3 (Traindivision Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 4. 3. 1917
číslo hrobu: 49
Pokorban Juro, pěšák
národnost: uherská
příslušný pluk: pěší pluk 85 (Infanterieregiment Nr. 85)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 9. 3. 1917
číslo hrobu: 50
Soos David, svobodník
národnost: uherská
příslušný pluk: pěší pluk 2 (Infanterieregiment Nr. 2)
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 10. 3. 1917
číslo hrobu: 51
Chartinov Vas., pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 179
náboženství: islámské
zemřel: 22. 4. 1917
číslo hrobu: 52
Slobotschikow Nikolaj, desátník – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 16
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 28. 4. 1917
číslo hrobu: 53
Schönleithner Jacob, vozataj – vojín
národnost: rakouská
příslušný pluk: vozatajská divize 14 (Traindivision Nr. 14)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 30. 4. 1917
číslo hrobu: 54
Tulvio Viktor, pěšák
národnost: rakouská (italská)
příslušný pluk: pěší pluk 94 (Infanterieregiment Nr. 94)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 3. 5. 1917
číslo hrobu: 55
Zawierucki Jan, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 19 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 19)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 7. 5. 1917
číslo hrobu: 56
Paic Jakub, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: střelecký pluk 23 (Schützen Regiment Nr. 23)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 8. 5. 1917
číslo hrobu: 57 (Exhumován dne 5. 10. 1928.)
Ternovec František, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 97 (Infanterieregiment Nr. 97)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 12. 5. 1917
číslo hrobu: 58
Kopřiva František, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 14 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 14)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 15. 5. 1917
číslo hrobu: 60
Stschukyn Vasil, desátník – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 178
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 15. 5. 1917
číslo hrobu: 59
Butikow Fidosi, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 180
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 18. 5. 1917
číslo hrobu: 61
Bártek Josef, svobodník
národnost: česká
příslušný pluk: střelecký pluk 25 (Schützen Regiment Nr. 25)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 28. 5. 1917
číslo hrobu: 62
Stasiowski Adalbert, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 31 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 31)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 28. 5. 1917
číslo hrobu: 63
Kraus Tomáš, desátník
národnost: rakouská
příslušný pluk: domobranecký prapor 37 (Landsturm Infanteriebataillon Nr. 37)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 7. 6. 1917
číslo hrobu: 64
Ponomarenko Sergej Nikotič, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 609
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 11. 6. 1917
číslo hrobu: 65
Umgeher Jan, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 84 (Infanterieregiment Nr. 84)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 14. 6. 1917
číslo hrobu: 66
Smuk Alexander, ulan (hulán)
národnost: polská
příslušný pluk: ulanský pluk 13 (Uhlanen-Regiment Nr. 13)
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 16. 6. 1917
číslo hrobu: 67
Milerský Marsin, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 32 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 32)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 20. 6. 1917
číslo hrobu: 68
Schrattner Anton, dělostřelec
národnost: rakouská
příslušný pluk: pevnostní dělostřelecký pluk 7 (Festungsartillerieregiment Nr. 7)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 26. 6. 1917
číslo hrobu: 69
Hajowej Chryc., pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 35 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 35)
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 6. 7. 1917
číslo hrobu: 70
Costache Crissen, pěšák – rumunský zajatec
národnost: rumunská
příslušný pluk: rumunský pěší pluk č. 73
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 9. 7. 1917
číslo hrobu: 71
Klemše František, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 97 (Infanterieregiment Nr. 97)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 19. 7. 1917
číslo hrobu: 72
Pascincuk Jan, civilní dělník
národnost: rakouská
příslušný pluk:  –
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 7. 8. 1917
číslo hrobu: 74
Hanáček František, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 3 (Infanterieregiment Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 7. 8. 1917
číslo hrobu: 73
Vučkovic Živko, dělostřelec – srbský zajatec
národnost: srbská
příslušný pluk: srbský dělostřelecký pluk 5
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 15. 8. 1917
číslo hrobu: 75 (Exhumace provedena dne 5. 10. 1928.)
Bon Josef, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 97 (Infanterieregiment Nr. 97)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 17. 8. 1917
číslo hrobu: 76
Pálka Felix, svobodník
národnost: uherská
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 1 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 1)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 17. 8. 1917
číslo hrobu: 77
Krippner Josef, dělostřelec
národnost: rakouská
příslušný pluk: pevnostní dělostřelecký pluk 7 (Festungsartillerieregiment Nr. 7)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 9. 9. 1917
číslo hrobu: 78
Fazlic Buca, myslivec
národnost: rakouská
příslušný pluk: bh. pluk myslivecký 3 (Bosnisch-herzegowinisches Feldjägerbataillon 3)
náboženství: islámské
zemřel: 17. 9. 1917
číslo hrobu: 79 (Exhumace provedena dne 5. 10. 1928)
Posuchov Petr, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 257
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 22. 9. 1917
číslo hrobu: 80
Ristič Jovek, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 4 (Infanterieregiment Nr. 4)
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 28. 9. 1917
číslo hrobu: 81 (Exhumace provedena dne 5. 10. 1928)
János Leon, svobodník
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 41 (Infanterieregiment Nr. 41)
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 29. 9. 1917
číslo hrobu: 82
Bajbikow Neolit, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 203
náboženství: islámské
zemřel: 31. 10. 1917
číslo hrobu: 83
Stojanovič Grigorij, pěšák – srbský zajatec
národnost: srbská
příslušný pluk: srbský pěší pluk 1
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 8. 11. 1917
číslo hrobu: 84 (Exhumován dne 5. 10. 1928.)
Bizsiak Richard, střelec
národnost: rakouská
příslušný pluk: střelecký pluk 5 (Schützen Regiment Nr. 5)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 6. 12. 1917
číslo hrobu: 85 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Kuba Antonín, vozataj – pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: vozatajský prapor 2 (Trainbataillon Nr. 2)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 8. 12. 1917
číslo hrobu: 86
Summereder Josef, svobodník
národnost: rakouská
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 20 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 20)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 9. 12. 1917
číslo hrobu: 87
Bábíček Alois, dělostřelec
národnost: česká
příslušný pluk: dělostřelecký pluk polních houfnic 8 (Feldhaubitzregiment Nr. 8)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 14. 12. 1917
číslo hrobu: 88
Homa Andrej, desátník
národnost: rakouská
příslušný pluk: střelecký pluk 23 (Schützen Regiment Nr. 23)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 17. 12. 1917
číslo hrobu: 89
Märtl Josef, střelec
národnost: rakouská
příslušný pluk: střelecký pluk 6 (Schützen Regiment Nr. 6)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 21. 12. 1917
číslo hrobu: 90
Mokrm Jan, střelec
národnost: rakouská
příslušný pluk: střelecký pluk 2 (Schützen Regiment Nr. 2)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 6. 1. 1918
číslo hrobu: 91
Venturi Pietro, pěšák – italský zajatec
národnost: italská
příslušný pluk: italský pěší pluk 113
náboženství: římskokatolické
zemřel: 11. 1. 1918
číslo hrobu: 92
Kalejnuk Vasil, myslivec
národnost: rakouská
příslušný pluk: myslivecký prapor 18 (Feldjägerbataillon Nr. 18)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 23. 2. 1918
číslo hrobu: 93
Želenovic Georg, svobodník
národnost: rakouská
příslušný pluk: střelecký pluk 36 (Schützen Regiment Nr. 36)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 1. 3. 1918
číslo hrobu: 94
Maierhöfer Sebastian, dragoun
národnost: rakouská
příslušný pluk: dragounský pluk 4 (Dragonerregiment Nr. 4)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 4. 3. 1918
číslo hrobu: 95
Niklas Robert, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 1 (Infanterieregiment Nr. 1)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 12. 3. 1918
číslo hrobu: 96
Spremo Ilja, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: Etap. Träg. komp. Z/4
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 24. 3. 1918
číslo hrobu: 97 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Nezdařil Josef, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 3 (Infanterieregiment Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 31. 3. 1918
číslo hrobu: 98
Suczynský Georg, sapér
národnost: rakouská
příslušný pluk: sapérský prapor 11 (Sappeurbataillon Nr. 11)
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 11. 4. 1918
číslo hrobu: 99
Sablio Frano, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 22 (Infanterieregiment Nr. 22)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 27. 4. 1918
číslo hrobu: 100 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Petřík Alois, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 13 (Infanterieregiment Nr. 13)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 28. 4. 1918
číslo hrobu: 101
Koschutzký Dimian, četař – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 84
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 2. 5. 1918
číslo hrobu: 102
Bernatzki  Josef, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: pěší pluk 95 (Infanterieregiment Nr. 95)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 4. 5. 1918
číslo hrobu: 103
Maueruböck Martin, myslivec
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 51 (Infanterieregiment Nr. 51)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 12. 5. 1918
číslo hrobu: 104
Bobeskul Michal, četař
národnost: rakouská
příslušný pluk: střelecký pluk 22 (Schützen Regiment Nr. 22)
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 14. 5. 1918
číslo hrobu: 105
Schrittureser Karel, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 49 (Infanterieregiment Nr. 49)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 17. 5. 1918
číslo hrobu: 106
Dickel Bernhard, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 40 (Infanterieregiment Nr. 40)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 17. 5. 1918
číslo hrobu: 107
Najman Josef, střelec
národnost: česká
příslušný pluk: střelecký pluk 11 (Schützen Regiment Nr. 11)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 18. 5. 1918
číslo hrobu: 109
Lämmer  Jan, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 2 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 2)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 18. 5. 1918
číslo hrobu: 108
Vogl Karel, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 3 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 21. 5. 1918
číslo hrobu: 110
Skedeli Bartoloměj, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 15 (Infanterieregiment Nr. 15)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 29. 5. 1918
číslo hrobu: 111  (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Sidor Vladislav, šikovatel
národnost: polská
příslušný pluk: pěší pluk polské legie 6
náboženství: římskokatolické
zemřel: 30. 5. 1918
číslo hrobu: 112
Hady Georg, civilní zajatec
národnost: polská
příslušný pluk: civilista
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 31. 5. 1918
číslo hrobu: 113
Bressan Kajetán, četař – italský zajatec
národnost: italská
příslušný pluk: italský oddíl 115 strojních pušek
náboženství: římskokatolické
zemřel: 1. 6. 1918
číslo hrobu: 114
Cizej František, střelec
národnost: rakouská
příslušný pluk: neuvedeno
náboženství: římskokatolické
zemřel: 1. 6. 1918
číslo hrobu: 115 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Ilič Janosz, pěšák – srbský zajatec
národnost: srbská
příslušný pluk: srbský pěší pluk 19
náboženství: islámské
zemřel: 2. 6. 1918
číslo hrobu: 116 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Masařík František, dělostřelec
národnost: česká
příslušný pluk: pluk pevnostního dělostřelectva 1 (Festungsartillerieregiment Nr. 1)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 7. 6. 1918
číslo hrobu: 117
Krupa Valentin, desátník
národnost: polská
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 19 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 19)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 13. 6. 1918
číslo hrobu: 118
Krajíček Ludvík, pionier
národnost: česká
příslušný pluk: Brücken batalion 1
náboženství: římskokatolické
zemřel: 16. 6. 1918
číslo hrobu: 120
Wasik Michael, šikovatel
národnost: polská
příslušný pluk: polský pluk 13
náboženství: římskokatolické
zemřel: 16. 6. 1918
číslo hrobu: 119
Ferk Štěpán, pěšák
národnost: uherská
příslušný pluk: pěší pluk 60 (Infanterieregiment Nr. 60)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 20. 6. 1918
číslo hrobu: 121
Skoric Georg, pěšák
národnost: uherská
příslušný pluk: honvédský pěší pluk 25 (Honved-Infanterieregiment Nr. 25 / Szatmári 25. honvéd gyalogezred)
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 20. 6. 1918
číslo hrobu: 122 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Walzl Antonín, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 95 (Infanterieregiment Nr. 95)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 22. 6. 1918
číslo hrobu: 123
Andrejčík Alois, dělostřelec
národnost: česká
příslušný pluk: pluk těžkého dělostřelectva 3 (Schweres Artillerieregiment Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 23. 6. 1918
číslo hrobu: 124
Polovina Jovo, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 26 (Infanterieregiment Nr. 26)
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 23. 6. 1918
číslo hrobu: 125 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Gady Istvan, pěšák
národnost: uherská
příslušný pluk: honvédský pěší pluk 11 (Honved-Infanterieregiment Nr. 11 / Szatmári 11. honvéd gyalogezred)
náboženství: evangelické
zemřel: 24. 6. 1918
číslo hrobu: 126
Hardy Mikuláš, střelec
národnost: polská
příslušný pluk: střelecký pluk 18 (Schützen Regiment Nr. 18)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 23. 6. 1918
číslo hrobu: 127
Fleischacker Valentin, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 7 (Infanterieregiment Nr. 7)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 30. 6. 1918
číslo hrobu: 128
Reinisch František, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 42 (Infanterieregiment Nr. 42)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 2. 7. 1918
číslo hrobu: 129
Valvuschek Alois, desátník
národnost: rakouská
příslušný pluk: pluk těžkého dělostřelectva 5 (Schweres Artillerieregiment Nr. 5)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 3. 7. 1918
číslo hrobu: 130
Bergamasso Josef, střelec
národnost: italská
příslušný pluk: pluk pevnostního dělostřelectva 4 (Festungsartillerieregiment Nr. 4)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 11. 7. 1918
číslo hrobu: 131
Dosal Vasil, pěšák
národnost: uherská
příslušný pluk: pěší pluk 62 (Infanterieregiment Nr. 62)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 12. 7. 1918
číslo hrobu: 132
Wass Janosz, pěšák
národnost: uherská
příslušný pluk: honvédský pěší pluk 29 (Honved-Infanterieregiment Nr. 29 / Szatmári 29. honvéd gyalogezred)
náboženství: evangelické
zemřel: 13. 7. 1918
číslo hrobu: 133
Bajcsan Josef, pěšák
národnost: uherská
příslušný pluk: pěší pluk 26 (Infanterieregiment Nr. 26)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 24. 7. 1918
číslo hrobu: 134
Dvorský Adolf, dělostřelec
národnost: česká
příslušný pluk: pluk polního dělostřelectva 125 (Feldkanonenregiment Nr. 125)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 25. 7. 1918
číslo hrobu: 135
Dallaserra Albín, pěšák
národnost: rakouská (italská)
příslušný pluk: pěší pluk 54 (Infanterieregiment Nr. 54)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 26. 7. 1918
číslo hrobu: 137
Vojakovic Vjenoslav, pěšák
národnost: uherská
příslušný pluk: honvédský pěší pluk 25 (Honved-Infanterieregiment Nr. 25 / Szatmári 25. honvéd gyalogezred)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 26. 7. 1918
číslo hrobu: 136 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Mazurek Mikuláš, střelec
národnost: polská
příslušný pluk: střelecký pluk 35 (Schützen Regiment Nr. 35)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 30. 7. 1918
číslo hrobu: 138
Chmelař Bartoloměj, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 91 (Infanterieregiment Nr. 91)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 1. 8. 1918
číslo hrobu: 139
Božič František, husar
národnost: uherská
příslušný pluk: husarský pluk 10 (Husarenregiment Nr. 10)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 3. 8. 1918
číslo hrobu: 140 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Zoldy Georg, pěšák
národnost: uherská
příslušný pluk: pěší pluk 2 (Infanterieregiment Nr. 2)
náboženství: evangelické
zemřel: 5. 8. 1918
číslo hrobu: 141
Dědek František, myslivec
národnost: česká
příslušný pluk: polní myslivecký prapor 25 (Feldjägerbataillon Nr. 25)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 11. 8. 1918
číslo hrobu: 142
Balau Alexandr, střelec
národnost: rakouská
příslušný pluk: střelecký pluk 22 (Schützen Regiment Nr. 22)
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 14. 8. 1918
číslo hrobu: 143
Roubínek Karel, sanitní voják
národnost: česká
příslušný pluk: sanita 11
náboženství: římskokatolické
zemřel: 17. 8. 1918
číslo hrobu: 144
Libardoni Petr, standschtz.
národnost: rakouská (italská)
příslušný pluk: Süd. Tir. Standschtz.
náboženství: římskokatolické
zemřel: 18. 8. 1918
číslo hrobu: 145
Rotbauer Stanislav, sappeur
národnost: česká
příslušný pluk: sapérský prapor 8 (Sappeurbataillon Nr. 8)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 20. 8. 1918
číslo hrobu: 146
Matisvic Lukáš, pěšák
národnost: uherská
příslušný pluk: honvédský pěší pluk 27 (Honved-Infanterieregiment Nr. 27 / Szatmári 27. honvéd gyalogezred)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 23. 8. 1918
číslo hrobu: 147 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Masař Josef, dragoun
národnost: česká
příslušný pluk: dragounský pluk 11 (Dragonerregiment Nr. 11)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 25. 8. 1918
číslo hrobu: 148
Jaczulčak Dimitrij, svobodník
národnost: polská
příslušný pluk: střelecký pluk 33 (Schützen Regiment Nr. 33)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 28. 8. 1918
číslo hrobu: 149
Antoš Josef, sappeur
národnost: česká
příslušný pluk: sapérská setnina 2/47
náboženství: římskokatolické
zemřel: 29. 8. 1918
číslo hrobu: 150
Mráček Karel, dragoun
národnost: česká
příslušný pluk: pluk horského dělostřelectva 22 (Gebirgsartillerieregiment Nr. 22)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 29. 8. 1918
číslo hrobu: 151
Weckser Bernhard, šikovatel
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 58 (Infanterieregiment Nr. 58)
náboženství: evangelické
zemřel: 31. 8. 1918
číslo hrobu: 152
Grnud Anton, četař
národnost: rakouská
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 6 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 6)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 8. 9. 1918
číslo hrobu: 153
Mareš František, dělostřelec
národnost: česká
příslušný pluk: polní dělostřelecký pluk 57 (Feldkanonenregiment Nr. 57)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 11. 9. 1918
číslo hrobu: 155
Figura Vavřín, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: pěší pluk 56 (Infanterieregiment Nr. 56)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 14. 9. 1918
číslo hrobu: 156
Bednařík Jindřich, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 3 (Infanterieregiment Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 15. 9. 1918
číslo hrobu: 157
Bobilák Jan, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 19 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 19)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 15. 9. 1918
číslo hrobu: 158
Gerin Hektor, desátník
národnost: rakouská
příslušný pluk: střelecký pluk 5 (Schützen Regiment Nr. 5)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 16. 9. 1918
číslo hrobu: 159
Umlauf Oskar, střelec
národnost: rakouská
příslušný pluk: střelecký pluk 11 (Schützen Regiment Nr. 11)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 16. 9. 1918
číslo hrobu: 160
Vařílek Václav, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 11 (Infanterieregiment Nr. 11)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 16. 9. 1918
číslo hrobu: 161
Vilikovský  Václav, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 18 (Infanterieregiment Nr. 18)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 18. 9. 1918
číslo hrobu: 162
Adam Josef, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 94 (Infanterieregiment Nr. 94)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 19. 9. 1918
číslo hrobu: 163
Jaschke Josef, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 42 (Infanterieregiment Nr. 42)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 22. 9. 1918
číslo hrobu: 164
Resch František, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 19 (Infanterieregiment Nr. 19)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 23. 9. 1918
číslo hrobu: 165 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Hatala Demeter, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: pěší pluk 18 (Infanterieregiment Nr. 18)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 24. 9. 1918
číslo hrobu: 166
Wzolek František, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: pěší pluk 40 (Infanterieregiment Nr. 40)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 25. 9. 1918
číslo hrobu: 167
Barancicz Josef, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: domobranecký pěší pluk 32 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 32)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 25. 9. 1918
číslo hrobu: 168
Tvrdý Antonín, sappeur
národnost: česká
příslušný pluk: sapérský batalion 25 (Sappeurbataillon Nr. 25)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 26. 9. 1918
číslo hrobu: 169
Beier Emil, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 1 (Infanterieregiment Nr. 1)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 26. 9. 1918
číslo hrobu: 170
Czapelski Dimitor, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: pěší pluk 23 (Infanterieregiment Nr. 23)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 27. 9. 1918
číslo hrobu: 171
Hamšík Antonín, desátník
národnost: česká
příslušný pluk: střelecký pluk 25 (Schützen Regiment Nr. 25)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 30. 9. 1918
číslo hrobu: 172
Baum Otto, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: domobranecký pluk 9 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 9)
náboženství: evangelické
zemřel: 1. 10. 1918
číslo hrobu: 174
Rubeša František, střelec
národnost: rakouská
příslušný pluk: střelecký prapor 7 (Schützen Bataillon Nr. 7)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 1. 10. 1918
číslo hrobu: 175
Pokorný František, myslivec
národnost: česká
příslušný pluk: pohraniční prapor myslivců 4 (Grenzjägerkompagnie Nr. 4)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 2. 10. 1918
číslo hrobu: 173
Pauczuk Mikuláš, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: pěší pluk 80 (Infanterieregiment Nr. 80)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 3. 10. 1918
číslo hrobu: 176
Zajic Anton, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 55
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 3. 10. 1918
číslo hrobu: 178
Kočálek Ruppert, střelec
národnost: rakouská
příslušný pluk: střelecký pluk 30 (Schützen Regiment Nr. 30)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 3. 10. 1918
číslo hrobu: 177
Kuras Cyprin, střelec
národnost: polská
příslušný pluk: střelecký pluk 17 (Schützen Regiment Nr. 17)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 5. 10. 1918
číslo hrobu: 179
Köller Martin, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 84 (Infanterieregiment Nr. 84)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 6. 10. 1918
číslo hrobu: 180
Alex František, svobodník
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 99 (Infanterieregiment Nr. 99)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 6. 10. 1918
číslo hrobu: 181
Starsck Anton, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: pěší pluk 57 (Infanterieregiment Nr. 57)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 6. 10. 1918
číslo hrobu: 182
Anic Domiko, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: domobranecký pluk 47 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 47)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 7. 10. 1918
číslo hrobu: 183 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Pohorylyj Vasilovič, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 139
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 7. 10. 1918
číslo hrobu: 185
Zips Richard, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 1 (Infanterieregiment Nr. 1)
náboženství: římskokatolické
zemřel:  8. 10. 1918
číslo hrobu: 184
Chaloupka František, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 28 (Infanterieregiment Nr. 28)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 9. 10. 1918
číslo hrobu: 186
Zelnik Alexa, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: pěší pluk 90 (Infanterieregiment Nr. 90)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 9. 10. 1918
číslo hrobu: 187
Prax Václav, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 98 (Infanterieregiment Nr. 98)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 9. 10. 1918
číslo hrobu: 188
Kunz Antonín, střelec
národnost: rakouská
příslušný pluk: střelecký pluk 30 (Schützen Regiment Nr. 30)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 9. 10. 1918
číslo hrobu: 189
Weresokij Teodor, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 35
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 9. 10. 1918
číslo hrobu: 190
Drozd František, střelec
národnost: polská
příslušný pluk: střelecký pluk 17 (Schützen Regiment Nr. 17)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 10. 10. 1918
číslo hrobu: 192
Starnik František, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 87 (Infanterieregiment Nr. 87)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 10. 10. 1918
číslo hrobu: 191
Adaman Leon, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: domobranecký doplňovací okres 33
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 10. 10. 1918
číslo hrobu: 194
Sidor Demeter, svobodník
národnost: polská
příslušný pluk: střelecký pluk 22 (Schützen Regiment Nr. 22)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 11. 10. 1918
číslo hrobu: 193
Szymla Albert, vojín vozatajstva
národnost: polská
příslušný pluk: vozatajská divize 1 (Traindivision Nr. 1)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 12. 10. 1918
číslo hrobu: 195
Jíša Stanislav, sappeur
národnost: česká
příslušný pluk: sapérský prapor 47 (Sappeurbataillon Nr. 47)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 13. 10. 1918
číslo hrobu: 196
Peksa Ludvík, pěšák vozatajstva
národnost: česká
příslušný pluk: vozatajská divize 8 (Traindivision Nr. 8)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 14. 10. 1918
číslo hrobu: 197
Vydra Antonín, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 88 (Infanterieregiment Nr. 88)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 15. 10. 1918
číslo hrobu: 198
Jaworsky Anton, střelec
národnost: polská
příslušný pluk: střelecký pluk 33 (Schützen Regiment Nr. 33)
náboženství: řeckokatolické
zemřel: 15. 10. 1918
číslo hrobu: 199
Petrovic Roman, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 136
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 19. 10. 1918
číslo hrobu: 201
Sytabla Syt., pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 277
náboženství: islámské
zemřel: 17. 10. 1918
číslo hrobu: 202
Seifurmulukuv Gahinschain, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 4
náboženství: islámské
zemřel: 19. 10. 1918
číslo hrobu: 203
Sochor Alois, střelec
národnost: česká
příslušný pluk: střelecký pluk 31 (Schützen Regiment Nr. 31)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 19. 10. 1918
číslo hrobu: 204
Lobschka Mikuláš, gardista – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruská garda
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 20. 10. 1918
číslo hrobu: 206
Mizera Josef, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 3 (Infanterieregiment Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 21. 10. 1918
číslo hrobu: 205
Laicuk Andrej, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 11
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 21. 10. 1918
číslo hrobu: 207
Marchotow Šimon, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 21
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 23. 10. 1918
číslo hrobu: 208
Sevasian Dionys, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 1
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 22. 10. 1918
číslo hrobu: 209
Kovalenko Mikuláš, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 136
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 23. 10. 1918
číslo hrobu: 211
Mastrantonio Alfredo, četař – italský zajatec
národnost: italská
příslušný pluk: italský pěší pluk 130
náboženství: římskokatolické
zemřel: 24. 10. 1918
číslo hrobu: 210
Ostrowarchow Gregorin, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 23
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 26. 10. 1918
číslo hrobu: 212
Skerianc Anton, střelec
národnost: rakouská
příslušný pluk: střelecký pluk 5 (Schützen Regiment Nr. 5)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 28. 10. 1918
číslo hrobu: 213
Muchamučin Kas., pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 60
náboženství: islámské
zemřel: 27. 10. 1918
číslo hrobu: 214
Schückentanc Albert, střelec
národnost: rakouská
příslušný pluk: střelecký pluk 10 (Schützen Regiment Nr. 10)
náboženství: starokatolické
zemřel: 30. 10. 1918
číslo hrobu: 215
Metlič Mitar, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: bh. pěší pluk 2 (Bosnisch-hercegovinisches Infanterieregiment Nr. 2)
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 29. 10. 1918
číslo hrobu: 216 (Exhumován dne 5. 10. 1928)
Richter Josef, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 88 (Infanterieregiment Nr. 88)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 3. 11. 1918
číslo hrobu: 217
Perlatti Giulio, pěšák – italský zajatec
národnost: italská
příslušný pluk: italský pěší pluk 80
náboženství: římskokatolické
zemřel: 7. 11. 1918
číslo hrobu: 218
Scharsak Ferdinand, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 92 (Infanterieregiment Nr. 92)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 6. 11. 1918
číslo hrobu: 219
Zachurzok Ján, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: pěší pluk 100 (Infanterieregiment Nr. 100)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 13. 11. 1918
číslo hrobu: 220
Koch Leopold, dělostřelec
národnost: rakouská
příslušný pluk: pluk polních houfnic 102 (Feldhaubitzregiment Nr. 102)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 15. 11. 1918
číslo hrobu: 221
Sičeow Jakub, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: sibiřský pěší pluk 102
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 14. 11. 1918
číslo hrobu: 222
Loprais Josef, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 3 (Infanterieregiment Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 22. 11. 1918
číslo hrobu: 223
Prautsch Josef, myslivec
národnost: česká
příslušný pluk: myslivecký prapor 1 (Feldjägerbataillon Nr. 1)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 30. 11. 1918
číslo hrobu: 224
Činčal Ipolit, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 168
náboženství: řeckovýchodní (pravoslavné)
zemřel: 6. 12. 1918
číslo hrobu: 225
Stanovský Rudolf, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: československý prapor 2
náboženství: římskokatolické
zemřel: 8. 12. 1918
číslo hrobu: 226
Volk Antonín, pěšák vozatajstvo
národnost: shs
příslušný pluk: vozatajská divize 3 (Traindivision Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 12. 12. 1918
číslo hrobu: 227
Hapla Jan, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 3 (Infanterieregiment Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 17. 12. 1918
číslo hrobu: 228
Knebl Jan, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 100 (Infanterieregiment Nr. 100)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 27. 2. 1919
číslo hrobu: 229
Kostiha Stanislav, domobranecký pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 3 (Infanterieregiment Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 12. 6. 1919
číslo hrobu: 230
Chabada Michal, legionář střelec
národnost: česká
příslušný pluk: legionářský pluk 23
náboženství: římskokatolické
zemřel: 19. 10. 1919 (Sebevražda)
číslo hrobu: 231
Lezovic Josef, dělostřelec
národnost: česká
příslušný pluk: dělostřelecký pluk 115
náboženství: římskokatolické
zemřel: 28. 11. 1919
číslo hrobu: 232

b) soukromé hroby římsko-katolického hřbitova

Pospěch Josef, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 3 (Infanterieregiment Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 29. 11. 1915
číslo hrobu: 8
Čapka Antonín, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: zeměbranecký pěší pluk 25 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 25)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 29. 9. 1916
číslo hrobu: 4
Brázda František, dělostřelec
národnost: česká
příslušný pluk: pevnostní dělostřelecký pluk 1 (Festungsartillerieregiment Nr. 1)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 1. 12. 1916
číslo hrobu: 5
Rychmach Pavel, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: domobranecký prapor 40 (Landsturm Infanteriebataillon Nr. 40)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 15. 6. 1917
číslo hrobu: 6
Knot Jan, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 3 (Infanterieregiment Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 4. 7. 1917
číslo hrobu: 7
Matuška Matyáš, šikovatel
národnost: česká
příslušný pluk: Betriebs. Ersatz. Abt.
náboženství: římskokatolické
zemřel: 3. 1. 1918
číslo hrobu: 10
Wenzl Josef, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 94 (Infanterieregiment Nr. 94)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 21. 10. 1918
číslo hrobu: 9
Gazda Ludvík, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 3 (Infanterieregiment Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 29. 12. 1918
číslo hrobu: 2
Šebesta Jan, dělostřelec
národnost: česká
příslušný pluk: dělostřelecký pluk 4
náboženství: římskokatolické
zemřel: 8. 2. 1919
číslo hrobu: 3
Hertl František, svobodník
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 3 (Infanterieregiment Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 8. 2. 1919
číslo hrobu: 1

c) soukromé hroby na židovském hřbitově

Winkler Jacob, pěšák
národnost: polská
příslušný pluk: pěší pluk 15 (Infanterieregiment Nr. 15)
náboženství: mosaické (židovské)
zemřel: 13. 5. 1918
číslo hrobu: 1
Rubišov Mořic, pěšák – ruský zajatec
národnost: ruská
příslušný pluk: ruský pěší pluk 58
náboženství: mosaické (židovské)
zemřel: 8. 11. 1918
číslo hrobu: 2
Langer Otto, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: střelecký pluk 25 (Schützen Regiment Nr. 25)
náboženství: mosaické (židovské)
zemřel: 26. 11. 1918
číslo hrobu: 3

d) převezení

Christof Albert, nadporučík m. sl.
národnost: rakouská
příslušný pluk: doplňovací okres vel. Brno
náboženství: římskokatolické
zemřel: 1. 3. 1917 / převezen 3. 3. 1917
místo posledního odpočinku: Seifersdorf, Jägerndorf, Slezsko
Ambrož Valentin, střelec
národnost: rakouská
příslušný pluk: horský střelecký pluk 1
náboženství: římskokatolické
zemřel: 22. 8. 1917 / převezen 25. 8. 1917
místo posledního odpočinku: St. Michael, Bleiburg, Korutany
Knotek Antonín, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: domobranecký pluk 14 (Landsturm Infanterieregiment Nr. 14)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 23. 10. 1917/ převezen 25. 10. 1917
číslo hrobu: Milotice, Kyjov, Morava
Baďura Jan, vojín vozatajstva
národnost: česká
příslušný pluk: vozatajský prapor 2 (Trainbataillon Nr. 2)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 17. 1. 1918 / převezen 18. 1. 1918
místo posledního odpočinku: Veselí, Uherské Hradiště, Morava
Weidner Andrej, střelec
národnost: rakouská
příslušný pluk: střelecký pluk 7 (Schützen Regiment Nr. 7)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 13. 6. 1918 / převezen 14. 6. 1918
místo posledního odpočinku: Klentsch, Taus, Čechy
Nejezchleba Josef, střelec
národnost: česká
příslušný pluk: střelecký pluk 25 (Schützen Regiment Nr. 25)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 27. 6. 1918 / převezen 29. 7. 1918
místo posledního odpočinku: Písek, Uherské Hradiště, Morava
Nidetzky Anton, pěšák
národnost: rakouská
příslušný pluk: pěší pluk 1 (Infanterieregiment Nr. 1)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 1. 9. 1918 / převezen 3. 9. 1918
místo posledního odpočinku: Grossglockersdorf, Opava, Slezsko
Ruppert Anton, svobodník
národnost: rakouská
příslušný pluk: střelecký pluk 6 (Schützen Regiment Nr. 6)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 5. 9. 1918 / převezen 8. 9. 1918
místo posledního odpočinku: Mariánské Lázně, Čechy
Balzarek Karel, svobodník
národnost: rakouská
příslušný pluk: sanitní kompanie 6
náboženství: římskokatolické
zemřel: 10. 9. 1918 / převezen 14. 9. 1918
místo posledního odpočinku: Altrothwasser, Freiwaldau, Slezsko
Koňařík Josef, pěšák
národnost: česká
příslušný pluk: pěší pluk 3 (Infanterieregiment Nr. 3)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 6. 10. 1918 / převezen 8. 10. 1918
místo posledního odpočinku: Nový Hrozenkov, Vsetín, Morava
Ritschl Bruno, desátník
národnost: rakouská
příslušný pluk: těžký dělostřelecký pluk 29 (Schweres Artillerieregiment Nr. 29)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 26. 10. 1918 / převezen 29. 10. 1918
místo posledního odpočinku: Ústí nad Labem, Čechy
Knedlík Josef, dělostřelec
národnost: česká
příslušný pluk: dělostřelecký pluk 1
náboženství: římskokatolické
zemřel: 11. 2. 1919 /převezen 13. 1. 1919
místo posledního odpočinku: Vlčnov, Uherský brod, Morava
Prášil Antonín, civilista
národnost: česká
příslušný pluk: civilista
náboženství: římskokatolické
zemřel: 24. 1. 1919 / převezen 26. 1. 1919
místo posledního odpočinku: Písek, Morava
Valenta Jan, vojín vozatajstva
národnost: česká
příslušný pluk: vozatajský prapor 8 (Trainbataillon Nr. 8)
náboženství: římskokatolické
zemřel: 9. 9. 1918 / převezen 11. 9. 1918
místo posledního odpočinku: Wittingan, Čechy
  1. Ve společném hrobě pochováno 230 mrtvých.
  2. V soukromých hrobech na římsko-katolickém hřbitově pochováno 10 mrtvých.
  3. V soukromých hrobech na židovském hřbitově pochováni 3 mrtví.
  4. Převezeno 14 mrtvých.

Úhrnem 257 mrtvých.

Ve Bzenci dne 12. srpna 1919.